Штормове попередження

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України по території області:

В другій половині дня 18 листопада та впродовж 19 – 20 листопада очікується мокрий сніг та сніг ( від невеликого до помірного), можливе налипання мокрого снігу, ожеледь. На дорогах ожеледиця.

Утворення нестійкого снігового покриву.

Такі погодні умови можуть призвести до незначних ускладнень руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць (перший рівень загрози – зелений).

17 листопада на дорогах ожеледиця. Вночі та вранці місцями туман, видимістю           200 – 500 м.

Add a comment

ОГОЛОШЕННЯ!

На підставі  третього підпункту  частини 2.1 Ст.1 Положення про постійні комісії Комарнівської міської ради, скликую засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та торгівлі на 26 листопада 2018 року в понеділок  на 11:00 в приміщенні міської ради.

До порядку денного, засідання комісії, 43 сесії Комарнівської міської ради VІІ скликання вношу на  розгляд такі питання:

 

  1. Про затвердження звіту про  виконання міського бюджету за  дев’ять  місяців 2018  року.
  2. Про роботу КП «Комарно -  Сервіс» за   дев’ять місяців 2018 року.
  3. Про  преміювання   та  надбавки до заробітної  плати  міському  голові  м. Комарно  за  листопад  місяць 2018 року.
  4. Про  преміювання   та  надбавки до заробітної плати заступнику міського голови з питань діяльності виконавчого комітету Комарнівської   міської ради за    листопад місяць 2018 року.
  5.  Про  часткові зміни  в складі  комітету  з конкурсних торгів при  Комарнівській міській раді.

 

Секретарю ради:

Підготувати друковані проекти рішень з додатками і поясненнями, відповідно до оприлюднених  документів на сайті ради, в необхідній кількості для кожного члена комісії, з датами оприлюднення та посиланням на місце оприлюднення.

Запросити керівника КП «Комарно -  Сервіс» з фінансовими документами (укладені угоди, касова книга, виписки з банку, та інше, що підтверджує рух коштів по підприємству, за попередній рік з 01.10.17 по 30.09.18  р.). 

Невідкладно оприлюднити дане оголошення на сайті ради, та довести до відома членів комісії.

 

16 листопада   2018 року                              

Голова комісії                                                          Юрга Володимир

Add a comment

Комарнівська міська рада  інформує жителів міста та інших зацікавлених юридичних та фізичних осіб про те, що відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівельної діяльності»   28 листопада 2018 року о 17.00  год.   в приміщенні  міської ради, що знаходиться   за адресою: м. Комарно  вул.Січових Стрільців, 34, відбудеться громадське слухання з метою врахування громадських інтересів у розробленому проекті:

 Детальний план території впорядкування земельної ділянки в районі вулиці Щирецька у  м.Комарно Городоцького району Львівської області

Add a comment

Штормове попередження

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України по території області та м. Львова                     

16 листопада вночі та вранці на дорогах ожеледиця.

Add a comment
Шановний клієнт!

Надсилаємо перелік населених пунктів і вулиць у яких припинено (буде припинено) електропостачання з 15-11-2018 09:00:00 по 15-11-2018 17:00:00. Причина вимкнення – Планове вимкнення (Ремонт). Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Комарно:  вул. ГОРОДОЦЬКА, вул. МОЛОДIЖНА, вул. ОЛЬХОВОГО, вул. Ю. ДРОГОБИЧА;
Add a comment
 

Україна

Комарнівська міська рада

Городоцького району Львівської області

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  Міського голови 

 

від        14 листопада 2018 року                м.Комарно                          №     145

 

Про  скликання      43 -ої  сесії

Комарнівської  міської ради  VІІ скликання

 

  Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»:

1.   Скликати   пленарне засідання    43 –ої  сесії  Комарнівської міської ради  VІІ скликання  29  листопада 2018 року  о 14.00 год. у  приміщенні   Комарнівської міської ради.

 

2.   До порядку денного    пленарного  засідання   43 - ої  сесії  VІІ скликання включити   такі   питання:

1. Про  забезпечення громадського порядку     на території міста  Комарно.

Інформує : ст. дільничний  офіцер поліції   Городоцького відділення Яворівського відділу поліції  Головного управління національної поліції у Львівській області  майор поліції  Севера В.І. 

2. Про затвердження звіту про  виконання міського бюджету за  дев’ять  місяців 2018  року.

    Доповідає : головний бухгалтер міської ради Проць М.В.

   Співдоповідає : голова постійної комісії з питань бюджету Юрга В.В.

3. Про роботу КП «Комарно -  Сервіс» за   дев’ять місяців 2018 року.

  Доповідає : директор КП «Комарно – Сервіс» Кулик В.Ф.

4. Про  преміювання   та  надбавки до заробітної  плати  міському  голові  м.Комарно  за  листопад  місяць 2018 року.

5. Про  преміювання   та  надбавки до заробітної плати заступнику міського голови з питань діяльності виконавчого комітету Комарнівської   міської ради за    листопад місяць 2018 року.

   Доповідає : головний бухгалтер міської ради Проць М.В.

   Співдоповідає : голова постійної комісії з питань бюджету Юрга В.В.

6. Про  часткові зміни  в складі  комітету  з конкурсних торгів при  Комарнівській міській раді.

  Доповідає :   заступник міського голови з питань діяльності виконавчого       комітету Іваненко Ю.О.

7. Розгляд земельних питань.

1. Про  припинення права користування земельними   ділянками (Гірний Р.Й., Панчишин  О.В., Калимона Р.А.).

2. Про надання гр.Панчишину Ф.Б. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення у власність земельної ділянки

3. Про надання гр.Панчишину М.М. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки.

4. Про надання гр.Шишці В.М.  дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки.

5.Про надання гр.Маланчак О.М. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки

6. Про надання гр.Калимону Р.А. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки

7.Про надання гр.Коновалець Г.М.  дозволу на  розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) .

8. Про надання гр.Шишці О.І.  дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення у власність земельної ділянки.

9.Про надання гр.Ліщинській М.Г. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки.

10. Про надання гр.Бариляк  М.Г. дозволу на  розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) .

11. Про надання гр.Бариляку Г.М. дозволу на  розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки.

     Доповідає : спеціаліст міської ради Стасюк Н.Я.

8. Різне.

3.Секретарю міської ради запросити депутатів міської ради та оприлюднити дане розпорядження на сайті міста.

4.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

                   Міський голова                                              Т.І.Іваницький

 

 

Add a comment

 

Відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», питання організації благоустрою населених пунктів, залучення на договірних засадах з цією метою коштів, трудових і матеріально-технічних ресурсів підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, а також населення; здійснення контролю за станом благоустрою населених пунктів, організації озеленення,, охорони зелених насаджень і водойм, створення місць відпочинку громадян, належить до компетенції виконавчих органів сільських, селищних, міських рад.

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, тягне за собою адміністративну відповідальність передбачену статею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Протоколи по вказаній статті мають право складати посадові особи органів внутрішніх справ (Національної поліції) та особи, уповноважені виконавчими комітетами відповідних місцевих рад.

Розглядають адмінсправи щодо порушень передбачених статтею 152 КУпАП адміністративні комісії при виконавчих комітетах місцевих рад.

Що стосується іншої сухої рослинності (стерні, сухих гілок дерев, тощо), то ч. З ст. 27 ЗУ «Про рослинний світ» передбачено, що випалювання сухої рослинності або її залишків здійснюється у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища (Мінприроди України).

 

 

                                                                      

 

 

Однак на даний час вищевказаний порядок не затверджений. А тому будь-які дії щодо спалювання сухої рослинності будуть вважатися самовільними та протиправними.

Статтею 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» до повноважень місцевих адміінстацій належить розробка та подання на затвердження відповідних рад та забезпечення виконання регіональних екологічних програм; вносення до відповідних органів пропозиції щодо викрння державних екологічних програм; вжиття заходів щодо відшкодування шкоди, заподіяної порушенням законодавства про охорону довкілля підприємствами, установами, організаціями і громадянами та ін.

Протоколи про адмінправопорушення за самовільне випалювання рослинності або її залишків (ет. 77 КУпАП) мають право складати уповноважені на те посадові особи органу виконавчої влади, що реалізує державну політику із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів (Державної екологічної інспекції України та її територіальних органів), а також громадські інспектори з охорони довкілля (п. 7 ч. 2 ст. 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Враховуючи сказане, при виявленні посадовими особами місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування фактів спалювання сухої рослинності слід невідкладно інформавати Державну екологічну інспекцію у Львівській області про вказане правопорушення, встановити особу порушника (у разі необхідності із залученням представників Національної поліції), що дасть змогу своєчасно скласти протокол про адміністративне правопорушення та притягнути винних осіб до відповідальності.

Особливо наголошуємо, що жодним нормативно-правовим актом не передбачено складання актів попередження, а єдиним належним способом попередження спалювання опалого листя в даному випадку є притягнення до адміністративної відповідальності.

Наполягаємо на неухильному дотриманні норм чинного законодавства в частині розроблення і посилення заходів із збирання, утилізації і захоронення опалого листя та залишків сухої рослинності.

 

 

 

 

 

 

 

Add a comment

консультація  Міністра юстиції України на тему "Отримання учасника АТО земельної ділянки"

Минулого місяця повернувся з АТО. Чи я маю я право за земельну ділянку?          Владислав Хоменчук

 

На які наділи мають право захисники вітчизни?

Учасники бойових дій та особи прирівняні до них мають право на першочергове відведенняу власність або користування земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва (для городництва у користування). У межах норм безплатної приватизації (передачі) земельні ділянки передаються у власність  у  таких розмірах:

1)для ведення садівництва — не більше 0,12 га;

2)для ведення особистого селянського господарства — не більше 2,0 га;

3)для будівництва і обслуговування жилого будинку в селах — не більше 0,25 га, в селищах — не більше 0,15 га, в містах — не більше 0,10 га;

 

Куди звертатися для отримання земельної ділянки?

Учасникам АТО необхідно звернутися з клопотанням до органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки у власність або користування:

• сільської, селищної, міської ради (якщо питання стосуються земель комунальної власності відповідних територіальних громад);

• обласні, районні ради передають земельні ділянки у власність або у користування з відповідних земель спільної власності територіальних громад для всіх потреб;

• районні державні адміністрації на їхній території передають земельні ділянки із земель державної власності у власність або у користування у межах сіл, селищ, міст районного значення для всіх потреб (за межами населених пунктів земельні ділянки для городництва, ведення садівництва, ОСГ та будівництва індивідуального житлового будинку вони не передають);

• обласні державні адміністрації на їхній території передають земельні ділянки із земель державної власностіу власність або у користування у межах міст обласного значення та за межами населених пунктів, а також земельні ділянки, що не входять до складу певного району, або у випадках, коли районна державна адміністрація не утворена, для всіх потреб;

• Головного управління Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в області (якщо питання стосується земельних ділянок для ведення садівництва або особистого селянського господарства державної власності).

Кабінет Міністрів України приймає рішення щодо передачі (надання) земель державної власності, зокремаріллі, багаторічних насаджень для несільськогосподарських потреб, лісів для нелісогосподарських потреб, а також земельних ділянок природоохоронного, оздоровчого, рекреаційного призначення та особливо цінних земель.

Як виглядає клопотання?

У клопотанні зазначаються цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри (в межах норм).

До клопотання додаються:

1) графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки (наприклад, викопіювання з кадастрової карти);

2) копія паспорта та копія ідентифікаційного номера;

3) документ, що посвідчує участь в АТО (посвідчення, довідка).

Чиновникам забороняється вимагати додаткові матеріали та документи.

Рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою або про мотивовану відмову має бути прийнято в місячний строк.

Що може бути підставою для відмови?

Лише невідповідність місця розташування об'єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації, схем землеустрою, техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектів землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів, затверджених у визначеному порядку.

Як проходить відведення земельної ділянки?

У разі прийняття уповноваженим органом рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки потрібно замовити в землевпорядній організації виготовлення такого проекту.

Виконавцем робіт може бути тільки особа з сертифікатом інженера-землевпорядника. Проект відведення земельної ділянки розробляється на підставі укладеного із замовником договору. Термін виконання робіт – не може перевищувати 6 місяців.

Проект підлягає погодженню з територіальним органом Держгеокадастру. У випадку розташування земельної ділянки у межах населеного пункту, або якщо на ділянці планується розташування об'єкта будівництва, потрібно отримати погодження з управлінням з питань містобудування та архітектури місцевої державної адміністрації або місцевої ради.

Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки залежно від  її призначення, цінності  та місця розташування може підлягати також погодженню з: структурним підрозділом обласної, Київської чи Севастопольської міської державної адміністрації у сфері охорони навколишнього природного середовища; центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони культурної спадщини, відповідним структурним підрозділом обласної, Київської чи Севастопольської міської державної адміністрації у сфері охорони культурної спадщини; центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового господарства; центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері розвитку водного господарства.

Строк розгляду: протягом 10 робочих днів з дня одержання проекту (двотижневий строк з дня отримання погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (а в разі необхідності здійснення обов'язкової державної експертизи землевпорядної документації згідно із законом -- після отримання позитивного висновку такої експертизи).

Підстава для відмови– лише невідповідність його положень вимогам законів та прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, документації із землеустрою або містобудівній документації.

Як зареєструвати земельну ділянку в Державному земельному кадастрі?

Необхідно звернутися до територіального органу Держгеокадастру за місцем розташування земельної ділянки та надати наступні документи:

1)заяву про внесення відомостей до Державного земельного кадастру;

2)оригінал документації із землеустрою, яка є підставою для формування земельної ділянки (погоджений проект землеустрою, за потреби, позитивний висновок експертизи);

3)документацію із землеустрою, яка є підставою для формування земельної ділянки, у формі електронного документа.

Строк розгляду такої заяви – 14 днів. Внесення відомостей до Державного земельного кадастру здійснюється безоплатно.

Як провести затвердження проекту землеустрою?

Рішенням про надання земельної ділянки за проектом землеустрою щодо її відведення здійснюється затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Чи потрібно реєструвати право на земельну ділянку в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно Мін’юсту?

Так, потрібно. Для цього слід звернутися досуб’єкта, уповноваженого на проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, а саме до виконавчого органу сільської, селищної чи міської ради або до місцевої державної адміністрації, в тому числі через центри надання адміністративних послуг. Державну реєстрацію речових прав на землю здійснюють також юридичні особи, акредитовані Мінюстом, та нотаріуси.

Які документи потрібні:

1) заява встановленої форми, яку формує державний реєстратор;

2) документ, що посвідчує особу;

3) засвідчена копія рішення про безоплатну передачу земельної ділянкиу власність або надання у користування;

4) витяг із Державного земельного кадастру про земельну ділянку (подається  у разі, коли в документі, що подається для державної реєстрації, відсутні відомості про її кадастровий номер, а також у разі, коли в результаті доступу до Державного земельного кадастру державним реєстратором встановлено відсутність відомостей про відповідну земельну ділянку);

5) документ, що підтверджує внесення плати за державну реєстрацію права власності на нерухоме майно - в розмірі 0,1 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Кудизвертатися, щоботриматидетальнуконсультацію?

м. Львів, пл. Шашкевича 1, тел. 261-23-66

 

Add a comment

Штормове попередження

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України по території області та м. Львова:      

13 листопада вночі та вранці місцями туман, видимістю 200 – 500 м, на окремих ділянках доріг ожеледиця.

Add a comment
IP Address