Шановний клієнт!

 

Надсилаємо перелік   вулиць у яких припинено (буде припинено) електропостачання з 21-01-2019 09:00:00 по 21-01-2019 17:00:00. Причина вимкнення – Планове вимкнення (Ремонт). Просимо вибачення за тимчасові незручності.

 

Комарно:  вул. ЗЕЛЕНА, вул. ЗЕЛЕНА БІЧНА, вул. ЗЛУКИ, вул. ШЕВЧЕНКА;

 

З повагою, ПрАТ "Львівобленерго"

 

Add a comment

                                                             Комарнівська міська рада оголошує

Конкурс на  заміщення вакантної посади

                                     Комарнівська міська рада оголошує конкурс

       на заміщення тимчасово вакантної посади     спеціаліста ІІ категорії міської ради.

До участі в конкурсі  допускаються громадяни України, які мають:

 • повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше трьох  років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років;
 • знання бухгалтерського обліку;
 • вміння працювати на персональному комп»ютері в режимі користувача та досвід роботи з програмами по бухгалтерському обліку;
 • вільне володіння державною мовою.

Згідно з чинним порядком щодо заміщення тимчасово вакантної  посади посадової особи  органів місцевого самоврядування, конкурсанти складають у письмовій формі ( на спеціальному бланку ) іспити на знання Конституції України , законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну службу», «Про боротьбу з корупцією», а також законодавства з урахуванням майбутніх посадових обов»язків.

Потрібні документи: заява, автобіографія, особова картка (форма П-2ДС), копії документів про освіту, копії паспорта та військового квитка, декларація про доходи за 2018 рік, фотокартки (2шт. розміром 4х5см).

Документи  приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м.Комарно, вул.Січових Стрільців,34, Комарнівська міська рада.

 Телефони для довідок: 43-066, 43-488.

 

Add a comment

Що входить в страховий стаж і як його правильно розрахувати: головні деталі призначення пенсії

   Що входить в систему страхового стажу без сплати внесків.

З моменту введення поняття «страховий стаж» саме це стало головним показанням для призначення пенсії, а не період, протягом якого людина працювала. Таким чином, в страховий стаж включають і ті ситуації, які до продуктивності праці не мають прямого відношення.

  Страховий стаж: головні нюанси Найголовніше, що потрібно знати про трудовий стаж, це те, що якщо він був отриманий до січня 2004 року, то автоматично прирівнюється до страхового стажу. А ось після 1 січня 2004 року для розрахунку пенсії береться до уваги період, протягом якого роботодавець сплачував внески до пенсійного фонду, інформує Ukr.Media.

   Через 10 років, уряд вніс поправки до закону про страховий стаж і з 1 січня 2014 року до пенсійного стажу також включають:

 навчання у вищих і середніх навчальних закладах, на курсах з підготовки кадрів, підвищення кваліфікації та перекваліфікації, в аспірантурі, докторантурі і клінічній ординатурі. період проживання дружин офіцерів, прапорщиків і мічманів, а також військовослужбовців внесрочної служби з чоловіками в місцевостях, де не було можливості працевлаштування за спеціальністю (але не більше 10 років).

Таким чином, дві ситуації вище гарантують вам нарахування пенсійного стажу навіть у випадку, якщо якийсь час ви не працювали.

Як розрахувати стаж

 Пенсійний стаж розраховується щомісячно, при цьому неповний місяць роботи може бути включений до страхового стажу, якщо сума сплачених за цей місяць внесків до Пенсійного фонду була не меншою, ніж мінімальний страховий внесок.

Розмір страхового внеску в 2019 році

Розрахувати розмір страхового внеску дуже просто, оскільки з 1 червня 2016 року для всіх категорій платників єдиний соціальний внесок дорівнює 22%. Таким чином, з 1 січня 2019 року всі підприємці на загальній системі оподаткування, так і платники єдиного податку мають сплачувати внесок у розмірі 918,06 гривень в місяць.

Що входить до трудового стажу без сплати внесків

Ситуація така, що деякі види діяльності зараховуються до страхового стажу пенсіонера і без сплати внесків до Пенсійного фонду, згідно Закону України «Про обов'язкове державне пенсійне страхування»: строкова служба в армії і військова (нетермінова) служба; відпустка у зв'язку з вагітністю та пологами та відпустка по догляду за дитиною до трьох років; догляд за дитиною з інвалідністю; термінова альтернативна (невійськова) служба; перебування на фронті і участь в бойових діях; період перебування закордоном подружжя дипломатів на час їх служби; інвалідність через нещасний випадок на виробництві або професійне захворювання; виконання обов'язків батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу; служба у воєнізованих формуваннях, гірничорятувальних частинах та аварійно-рятувальних підрозділах, які були створені згідно з українським законодавством; період отримання допомоги по безробіттю; догляд за особою з інвалідністю I групи; догляд за престарілим, який потребує постійного догляду; догляд за особою, яка досягла 80-річного віку.

 

Add a comment

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України по території області:

 

18 - 20 січня на дорогах ожеледиця. 18 січня вдень місцями пориви західного вітру 15 – 20 м/с.      І рівень небезпечності, жовтий.

У зв'язку iз снігопадами і хуртовиною 18 сiчня в горах Львiвської областi зберiгається значна снiголавинна небезпека (3 рiвень).

  

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та своєчасної ліквідації їх можливих наслідків пропоную відповідно до компетенції:

- повідомити населення, селищні та сільські ради, підпорядковані підприємства, установи, організації щодо можливого ускладнення погодних умов;

- вжити залежних від Вас організаційних та практичних заходів щодо запобігання надзвичайних ситуацій внаслідок складних погодних умов;

            - уточнити розрахунки сил та засобів та підтримувати їх у готовності до реагування на надзвичайні ситуації;

            - при ускладнені обстановки, загрозі виникнення чи виникненні НС організувати чергування штабів (оперативних груп), залучення необхідних підпорядкованих сил і засобів та оперативно інформувати оперативно чергову службу ГУ ДСНС України у Львівській області щодо цього по      тел. 101.

 

Надається з метою завчасної організації заходів запобігання і реагування на можливі надзвичайні та інші небезпечні ситуації внаслідок складних погодних умов.

 

 

Перший заступник

начальника Головного управління                                                                                                І.Дідух

 

 

Add a comment

Шановний клієнт!

 

 Буде припинено   електропостачання з 17-01-2019 09:38:00 по 17-01-2019 16:38:00  м. Комарно:  вул. ГАЛИЦЬКА

 Причина вимкнення – Планове вимкнення (Ремонт).  

 

 

З повагою, ПрАТ "Львівобленерго"

 

Add a comment

 21  січня 2019  року  о  17.00  год. ( понеділок) у приміщенні Комарнівської міської ради відбудеться     засідання постійної комісії з питань  планування території , будівництва, архітектури, земельних відносин, законності, правопорядку та екології Комарнівської  міської ради сьомого скликання :

   На порядок денний засідання   винесено питання :

1.Про  внесення змін в рішення №331 34-ї сесіі Комарнівської міської  ради від 31.05.2018 року «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік».

2. Про встановлення  розміру орендної плати за користування земельною ділянкою  в м.Комарно по вул.Щирецька,12 ТзОВ «Комарнівський сирзавод» 

3.  Про надання дозволу на коригування детального плану території    в районі вул..Городоцької в м.Комарно .

4. Про  затвердження детального плану території  обмеженої вулицями Полевою, Львівською та Молодіжною в м.Комарно Городоцького району Львівської області та  надання дозволу релігійній організації іудейського віросповідання релігійній громаді «Олей Цадікім» (незалежній)  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки для обслуговування культової будівлі в м.Комарно по вул.Львівська,39 а.

5. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу  у власність земельної   ділянки  гр.Томашівській О.В..

6.  Про надання гр.Леву Я.М. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки.                 

7. Про надання гр.Романику В.М. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення у власність земельної ділянки.

 8. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу у власність земельної   ділянки  гр.Юзичу О.П.

 

 

Голова комісії                                                   Дрималик Б.М.

 

Add a comment

Штормове попередження

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України по території області та м. Львова:

17 січня збережеться на дорогах ожеледиця. Вдень пориви південно-західного вітру 15 – 20 м/с. І рівень небезпечності, жовтий.

Для автотранспорту:

Збережеться рівень загрози 1 – жовтий (можливі порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць).

У зв'язку iз хуртовиною 17 сiчня в горах Львiвської областi

 зберiгається значна снiголавинна небезпека (3 рiвень).

 

Add a comment

ОГОЛОШЕННЯ!

На підставі  третього підпункту  частини 2.1 Ст.1 Положення про постійні комісії Комарнівської міської ради, скликую засідання постійної комісії з Питань бюджету, соціально-економічного розвитку та торгівлі на 21 січня  2019 року в понеділок  на 10:00 в приміщенні міської ради.

До порядку денного, засідання комісії, 45 сесії Комарнівської міської ради VІІ скликання вношу на  розгляд такі питання:

 1. Про звіт постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та торгівлі Комарнівської міської ради  VІІ скликання за 2018 рік.
 2. Про затвердження  ПКД на капітальний  ремонт  русла р. Верещиця м. Комарно.
 3. Про  преміювання   та  надбавки до заробітної плати міському голові м. Комарно   за січень місяць 2019 року.
 4. Про  преміювання   та  надбавки до заробітної плати заступнику міського голови з питань діяльності виконавчого комітету Комарнівської   міської ради  за  січень місяць 2019 року.
 5. Про розірвання договору   на господарське відання    об’єктів комунальної власності з централізованого  водопостачання та водовідведення Комарнівської міської ради  з ТзОВ «Енергія-Тепловодосервіс».
 6. Про  внесення змін в рішення №331 34-ї сесії Комарнівської міської  ради від 31.05.2018 року «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік».
 7. Про  поновлення договору оренди  земельної ділянки з ПрАТ «Київстар»
 8. Про встановлення  розміру орендної плати за користування земельною ділянкою  в м. Комарно по вул.Щирецька,12 ТзОВ «Комарнівський сирзавод»
 9. Про надання дозволу на коригування детального плану території    в районі вул. Городоцької в м. Комарно .

Секретарю ради:

Підготувати друковані проекти рішень з додатками і поясненнями, відповідно до оприлюднених  документів на сайті ради, в необхідній кількості для кожного члена комісії, з датами оприлюднення та посиланням на місце оприлюднення.

Невідкладно оприлюднити дане оголошення на сайті ради, та довести до відома членів комісії.

16 січня 2019 року                              

 

Голова комісії                                                          Юрга Володимир.

Add a comment
Шановний клієнт!

Надсилаємо перелік населених пунктів і вулиць у яких припинено (буде припинено) електропостачання з 16-01-2019 04:30:00 по 16-01-2019 12:20:00. Причина вимкнення – Аварійне вимкнення (Інша причина). Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Комарно: вул. ГОРОДОЦЬКА, вул. МОЛОДIЖНА, вул. ОЛЬХОВОГО, вул. Ю. ДРОГОБИЧА;

З повагою, ПрАТ "Львівобленерго"
Add a comment
IP Address