19 жовтня 2017  року  о  17.00 год. у приміщенні Комарнівської міської ради відбудеться     засідання постійної комісії з питань  планування території  будівництва, архітектури, земельних відносин, законності, правопорядку та екології Комарнівської  міської ради сьомого скликання :

  

На порядок денний засідання   винесено питання :

 

1.Про припинення права користування земельною ділянкою гр.Магоцькою І.П.

2. Про  скасування рішення №77 від 12.04.2016 року «Про розробку детального плану території в м.Комарнопо вул.Діброва»,рішення №101 від 15.07.2016 р.«Про затвердження детального плану території в м.Комарно по вул.Діброва»,  рішення № 103 від15.07.2016 р. « Про надання дозволу гр. Гримнаку І.А.на виготовлення проекту землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки в м.Комарно по вул. Діброва,16б», рішення №102 від 15 .07.2016 року« Про надання дозволу гр. Грімнаку А.А. на виготовлення  проекту землеустрою по зміні цільовогопризначення земельної ділянки в м.Комарно по вул. Діброва,16а.

3.Розгляд заяви гр.Дмитришин О.П про виділення земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд.

4.Розгляд заяви гр.Паранича О.І. про виділення земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд.

5.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.Климовичу І.М. в м.Комарно по вул.Річкова,7а та зміну її цільового призначення .

6.Про надання гр.Івасів С.В. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі ( на місцевостІ).

7.Про затвердження детального плану території в м.Комарно по вул.Діброва та надання дозволу гр.Турок Р.І. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі в м.Комарно по вул.Діброва,27.

8.Про внесення змін в рішення №439 від 15.10.2013року « Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр.Трубчаніковій О.В.»

9.Розгляд заяви гр.Євчак Н.В.

 

Голова постійної комісії                                                  Хрупчик І.В.

                                                                                                             

 

 

 

IP Address