15  листопада  2018  року  о  16.00 год. у приміщенні Комарнівської міської ради відбудеться     засідання постійної комісії з питань  планування території  будівництва, архітектури, земельних відносин, законності, правопорядку та екології Комарнівської  міської ради сьомого скликання :

  

На порядок денний засідання   винесено питання :

 

1.Про припинення права користування земельними ділянками гр.Гірним Р.Й., Калимоном Р.А.

2.Про надання гр.Калимон Р.А. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки.

3.Про надання гр..Шишці В.М.. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки.

4.Про надання гр. Маланчак О.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки.

5.Про надання гр.Панчишину М.М. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки.

6.Про надання гр.Шишці О.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки

7.Про надання гр..Коновалець Г.М. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок  в натурі(на місцевості).

8.Про надання гр.Ліщинській М.Г. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки.

9.Про надання гр.Бариляк М.Г. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок  в натурі(на місцевості).

10.Про надання гр.Бариляку Г.М. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки.

11.Про надання гр.Лізщинській Н.Д. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок  в натурі(на місцевості).

12.Розгляд заяви гр..Ягнищак І.В.

 

                                  Голова постійної комісії                                                  Дрималик Б.М.

                                                                                                             

IP Address