17 січня 2018  року  о  17.00  год. (четвер) у приміщенні Комарнівської міської ради відбудеться     засідання постійної комісії з питань  планування території , будівництва, архітектури, земельних відносин, законності, правопорядку та екології Комарнівської  міської ради сьомого скликання :

   На порядок денний засідання   винесено питання :

1.Про  внесення змін в рішення №331 34-ї сесіі Комарнівської міської  ради від 31.05.2018 року «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік».

2. Про встановлення  розміру орендної плати за користування земельною ділянкою  в м.Комарно по вул.Щирецька,12 ТзОВ «Комарнівський сирзавод» 

3.  Про надання дозволу на коригування детального плану території    в районі вул..Городоцької в м.Комарно .

4. Про  затвердження детального плану території  обмеженої вулицями Полевою, Львівською та Молодіжною в м.Комарно Городоцького району Львівської області та  надання дозволу релігійній організації іудейського віросповідання релігійній громаді «Олей Цадікім» (незалежній)  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки для обслуговування культової будівлі в м.Комарно по вул.Львівська,39 а.

5. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу  у власність земельної   ділянки  гр.Томашівській О.В..

6.  Про надання гр.Леву Я.М. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки.                 

7. Про надання гр.Романику В.М. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення у власність земельної ділянки.

 8. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу у власність земельної   ділянки  гр.Юзичу О.П.

 

 

Голова комісії                                                   Дрималик Б.М.

 

IP Address